post

„18” rozpoczyna przygotowania do MŚ!

Reprezentacja Polski do lat 18 wkracza w najważniejszą fazę przygotowań do kwietniowych Mistrzostw Świata. Ostatnim akordem przygotowań naszej „18” do tej imprezy będzie zgrupowanie w Ostrawie i Warszawie.

Zgrupowaniem w Ostrawie i w Warszawie nasza „18” zakończy przygotowania do MŚ Dywizji IIA tej kategorii wiekowej, które na początku kwietnia zostaną rozegrane w litewskich Elektrenach. Podopieczni trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka zagrają tam kolejno z Rumunią, (7.04 godz.19.30), Litwą (10.04. godz.19.30), Koreą Południową (10.04, godz.16.00), Estonią (12.04. godz. 12.30) i Hiszpanią (13.04. godz.12.30).

Powołani zawodnicy:

Bramkarze

Kotuła Marcel (UKS Zagłębie Sosnowiec)
Miarka Maciej (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
Świderski Filip (MKS Sokoły Toruń)

Pozostali zawodnicy:

Igor Augustyniak (RTH Zryw Ruda Śląska)
Mateusz Bezwiński (MKS Sokoły Toruń)
Szymon Bieniek (Billy Tygri Liberec/Czechy)
Karol Biłas (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Jakub Blanik (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
Sebastian Brynkus (MKS Cracovia Kraków)
Krzysztof Bukowski (CP Meryin/Szwajcaria)
Klaudiusz Cuber (RTH Zryw Ruda Śląsk)
Szymon Dobosz (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Stanisław Drozd-Niekurzak (ES Weiswasser/Niemcy)
Mateusz Dworaźny (TMH Polonia Bytom)
Bartosz Florczak (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Tymoteusz Glazer (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Marcel Hyla (UKS Zagłębie Sosnowiec)
Olaf Koślicki (Vienna Capitals Silver/Austria)
Jan Krzyżek (MOSM Tychy)
Klaudiusz Libik (Sparta U20 Sarpsborg/Norwegia)
Michał Naróg (MKS Sokoły Toruń)
Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
Jakub Prokurat (Krefelder EV 1981 Krefeld/Niemcy)
Świderski Filip (MKS Sokoły Toruń)
Mateusz Ubowski (MOSM Tychy)
Mateusz Wawrzkiewicz (Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone)
Maciej Witan (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Dawid Wróblewski (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
Michał Zając (TMH Polonia Bytom)

Rezerwowi:

Oskar Bajewnko (MKS Sokoły Toruń)
Wiktor Bochnak (AZ Havirov/Czechy)
Mateusz Buczek (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Wiktor Dżugan (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Filip Garsztka (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
Damian Ginda (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Fabian Kapica (ETC Crimmitschau U17/Niemcy)
Oliwier Kasperek (MOSM Tychy)
Jakub Maciejewski (MOSM Tychy)
Louis Miccoli (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Filip Płonka (UKH Unia Oświęcim)
Marcel Sawicki (MKS Sokoły Toruń)
Krystian Sosnowski (UKH Unia Oświęcim)
Wiktor Stacherski (MKS Cracovia Kraków)