post

Kadra U16 sprawdzi się w Pradze

Już za niespełna dwa tygodnie nowy sezon rozpocznie reprezentacja do lat 16. Podopieczni Jarosława Morawieckiego wezmą udział w czterodniowym turnieju Billa Cup w stolicy Republiki Czeskiej.

Biało-czerwoni w Pradze w fazie grupowej zmierzą się z zespołem gospodarzy – HC Sparta Praga, a także z ekipą EHC Eisbaren Berlin. W drugiej grupie znalazły się drużyny Slovana Bratysława, Adler Mannheim oraz Black Wings Linz.

8 sierpnia – Zbiórka zawodników KNJ U16 w Katowicach Janowie
8 – 15 sierpnia – Zgrupowanie szkoleniowe w Opolu
16 – 19 sierpnia – Turniej Billa Cup – Praga, Czechy
16 sierpnia – Mecz turniejowy: HC Sparta Praga U16 – Polska U16
17 sierpnia – Mecz turniejowy: Polska U16 – EHC Eisbaren Berlin U16
18 sierpnia – Mecze finałowe Billa Cup
19 sierpnia – Mecze finałowe Billa Cup
19 sierpnia – Powrót do Katowic

Powołani zawodnicy:

  Imię i nazwisko Klub
1 Michał Cychowski Krefelder EV 1981 (Niemcy)
2 Filip Dworzak UKH Unia Oświęcim
3 Tomasz Grobelkiewicz ŁKH Łódź
4 Adrian Gromadzki GKS Stoczniowiec Gdańsk
5 Jan Juchniewicz GKS Stoczniowiec Gdańsk
6 Gabriel Kaczkowski MOSM Tychy
7 Konrad Kańczewski MKS Sokoły Toruń
8 Szymon Klimowski MMKS Podhale Nowy Targ
9 Mikołaj Kociszewski TMH Polonia Bytom
10 Igor Kowolik MUKS Naprzód Janów
11 Jan Kupka MUKS Naprzód Janów
12 Patryk Kusak HC AZ Hawirzów (Czechy)
13 Kacper Maciaś HC Poruba (Czechy)
14 Szymon Maćkowski MKS Sokoły Toruń
15 Jakub Michalski MMKS Podhale Nowy Targ
16 Michał Nawrocki MKS Sokoły Toruń
17 Michał Nowak UKS Zagłębie Sosnowiec
18 Patryk Olszewski ŁKH Łódź
19 Filip Sienkiewicz Niedźwiadki MOSiR Sanok
20 Karol Sterbenz MUKS Naprzód Janów
21 Dominik Szlembarski MMKS Podhale Nowy Targ
22 Oskar Szugzda TMH Polonia Bytom
23 Jakub Ślusarczyk UKS Zagłębie Sosnowiec
24 Jakub Trzebunia MMKS Podhale Nowy Targ
25 Dawid Wawrzkiewicz HC Vitkovice/Czechy
26 Jakub Wilk KTH Krynica
27 Olaf Włodara HC AZ Hawirzów (Czechy)
28 Paweł Wybiral TMH Polonia Bytom
Zawodnicy rezerwowi
  Imię i nazwisko Klub
1 Martin Drustinac ŁKH Łódź
2 Marcin Dulęba Niedźwiadki MOSiR Sanok
3 Mateusz Golik MKS Sokoły Toruń
4 Jakub Górdziel MUKS Naprzód Janów
5 Adam Grzegorczyk MOSM Tychy
6 Szymon Kiełbicki KTH Krynica
7 Bartosz Kowalski ŁKH Łódź
8 Eryk Schafe MKS Sokoły Toruń
9 Mikołaj Szczepkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk
10 Wojciech Zając JKH GKS Jastrzębie
Sztab szkoleniowy
  Imię i nazwisko Funkcja
1 Jarosław Morawiecki Trener
2 Łukasz Sokół Trener asystent
3 Marek Batkiewicz Trener bramkarzy
4 Krzysztof Bieda Kierownik
5 Łucjan Hachuła Masażysta