Polonia przegrywa szósty mecz!

Ostatnie spotkanie okazało się dla hokeistów Podhala bardzo szczęśliwe. Szarotki w doliczonym czasie zdołały zdobyć decydującego gola. Dziś pokonały na własnym lodowisku Węglokoks Kraj Polonię Bytom, która dostąpiła bramkowego przełamania.

Pierwsza tercja pokazała, że zawodnicy bytomskiej Polonii potrafią wyciągnąć pazury. Mimo, że to Podhale rozpoczęło atak na bramkę i oddało pierwszy strzał. Gol strzelony w 3. minucie gry należał do Mikhaiła Samusienki. Przewaga nie trwała jednak długo, gdyż nieco ponad 20 sekund. Do wyrównania doprowadził Łukasz Siuty. Kolejne trafienie należało do Błażeja Salamona. Do ponownego remisu doprowadził Krystian Dziubiński.
Drugą tercję szybko rozpoczął Joonas Sammalmaa. Szybkim strzałem pokonał Mateusza Studzińskiego i podwyższył wynik spotkania. Dziesięć minut po nim punktował Eetu Moksunen, a piąte trafienie na konto nowotarżan dołożył Patryk Wajda.
W ostatniej części gry do siatki Przemysława Odrobnego trafił Łukasz Krzemień. Stan gry podwyższył się wtedy na 5:3, lecz wynik uległ zmianie na 3 minuty przed końcem. Szóste trafienie dla ekipy gospodarzy dołożył Bartłomiej Naupauer.

TatrySki Podhale Nowy Targ 6:3 Węglokoks Kraj Polonia Bytom (2:2, 3:0, 1:1)