Rewanż „GieKSy”

Tylko przez pierwsze 20 minut zawodnicy Podhala Nowy Targ zdołali opierać się atakom katowickiej „GieKSy”. Po remisowej pierwszej tercji katowiczanie przypuścili szturm na bramkę Przemysława Odrobnego i pewnie pokonali „Szarotki” 5:2. Tym samym zawodnicy prowadzeni przez Toma Coolena wzięli rewanż na nowotarżanach za zeszłotygodniową porażkę pod Tatrami.

Tauron KH GKS Katowice – TatrySki Podhale Nowy Targ 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
1:0 Dusan Devecka – Radosław Sawicki (02:38, w osłabieniu)
1:1 Damian Tomasik – Krzysztof Zapała – Marcin Kolusz (05:17)
1:2 Marcin Kolusz – Maxim Kondrashov – Oskar Jaśkiewicz (07:25)
2:2 Tomasz Malasiński – Jesse Rothla – Dusan Devecka (09:07, w przewadze)
3:2 Mikołaj Łopuski – Jesse Rothla (29:03, w osłabieniu)
4:2 Martin Cakajik – Mikołaj Łopuski (45:06, w przewadze)
5:2 Jakub Grof – Jesse Rothla – Dusan Devecka (50:57, w podwójnej przewadze)

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk (główny) – Michał Kogut i Artur Chyliński (liniowi)
Minuty karne: 12 – 22
Strzały: 32 – 23
Widzów: 300

Tauron KH GKS Katowice: Kosowski – Wanacki (2), Cakajik; Strzyżowski, Rothla (2), Łopuski – Devecka (2), Martinka; Malasiński, Fraszko, Themar – Rąpała (2), Grof (2); Majoch (2), Sawicki, Dalidovich – Nahunko, Nowak, Krawczyk.
Trener: Tom Coolen

TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny – Jaśkiewicz, Tomasik (2); Kolusz, Zapała (2), Kondrashov (2) – Sulka (2), Samarin (2); Gruszka (2), Ogorodnikov (4), Biezais (2) – K. Kapica, Pichniarcik (2); M. Michalski, Neupauer, Różański – Wsół, Mrugała; P. Michalski (2), Siuty, Svitac.
Trener: Marek Rączka