Kolejny transfer hokejowej GieKSy!
  Added One month ago   Skomentuj
Grzegorz Mijalski fot. Karolina Sommer | Planet Of Hockey
Działacze GKS-u Katowice nie próżnują w poszukiwaniu wzmocnień przed zbliżającym się sezonem Tauron Hokej Ligi. Szefostwo klubu zakontraktowało drugiego zawodnika w tym tygodniu. Szeregi GieKSy oficjalnie zasilił dziś kanadyjczyk - Stephen Anderson.

Stephen Anderson związał się z katowickim klubem roczną umową. 29-letni kanadyjczyk to napastnik. Nowy nabytek GieKSy waży 88 kg i mierzy 194 cm wzrostu.


Anderson ostatnie dwa sezony spędził w klubie Nottingham Panthers, grając w brytyjskiej lidze EIHL. Hokeista wystąpił łącznie w 124 spotkaniach (licząc także rozgrywki pucharowe) i zgromadził 47 punktów za 22 bramki i 25 kluczowych podań.


Tradycyjnie już, o nowym zawodniku krótko wypowiedział się na łamach klubowej strony Roch Bogłowski – dyrektor hokejowej sekcji GKS-u Katowice.


Stephen jest uniwersalnym zawodnikiem, którego można przydzielić do różnych zadań, jeśli chodzi o ofensywę, jak i formacje specjalne. Posiada zmysł do kombinacyjnej gry i przy odpowiedniej skuteczności powinien być istotnym wzmocnieniem konkurencji w naszym ataku”.


© 2024 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by