Płachta na dłużej w GieKSie!
  Added One month ago   Skomentuj
Grzegorz Mijalski fot. Karolina Sommer | Planet of Hockey
Szefostwo GKS-u Katowice nie zwalnia tempa przed kolejnym sezonem Tauron Hokej Ligi. Tym razem włodarze GieKSy zadbali o przedłużenie umowy pierwszego trenera zespołu.

Jacek Płachta związał się z katowickim klubem nową umową. Dotychczasowy kontrakt szkoleniowca obowiązywał do końca nadchodzącego sezonu Tauron Hokej Ligi. Nowy z kolei przedłuża go do zakończenia rozgrywek 2026/27.


Trener GKS-u Katowice w historii klubu, aż czterokrotnie występował w roli szkoleniowca w katowickim boksie. Na sukcesy Płachty składają się dwa mistrzostwa Polski (2022,2023), a także wicemistrzostwo (2024). Pod wodzą w/w sternika GieKSa sięgnęła również po Superpuchar kraju (2022).

Roch Bogłowski, dyrektor sportowy hokejowej sekcji GKS-u Katowice w swoim stylu na łamach strony internetowej skomentował podpisanie nowego kontraktu z trenerem Płachtą.


Dotychczasowa współpraca z trenerem Jackiem Płachtą przyniosła nam spore sukcesy. Mamy też wspólną wizję tego, jak dalej rozwijać hokejową GieKSę i budować drużynę w kolejnych latach. Stąd decyzja o tym, by związać się z trenerem dłuższą umową.”

© 2024 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by