Dzień Kobiet na meczu w Krakowie
Added 13 years ago
Skomentuj
fot.
Klub z Krakowa na piąte decydujące spotkanie z Aksam Unią Oświęcim, przygotował różne promocje i atrakcje związane głównie z obchodzonym w dniu 8 marca Dniem Kobiet.
Wszystkie Panie, które w sobotni wieczór wybiorą się na spotkanie hokejowe na lodowisku przy ulicy Siedleckiego, będą mogły obejrzeć ten mecz całkowicie za darmo.
Kolejną z niespodzianek jakie przygotował klub będzię pamiatkowe zdjęcie z zawodnikami, które fanki "Pasów" będą mogły sobie zrobić kilka minut po zakończeniu meczu.
Włodarze klubu pomysleli również o kibicach posiadających karnety zarówo na hokej (sezon zasadniczy) jak i piłkę nożną (runda wiosenna), będą oni mogli w kasach Punktu Obsługi Kibica otrzymać darmowe wejściówki na sobotnie spotkanie.
