Wykorzystać "piłkę meczową"
  Added 11 years ago   Skomentuj
fot.
Już dziś na jastrzębskim Jastorze odbędzie się czwarte spotkanie półfinałowe Polskiej Ligi Hokeja pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Tychy. W rywalizacji tej prowadzi Jastrzębie 3:0.

Sobota 9 marca 2013 r. to może być historyczny dzień dla jastrzębskiej drużyny. Zawodnicy tego zespołu staną przed nie lada szansą awansu do finału Play-Off.

Jeszcze nigdy nie byli tak blisko. Prowadzą z tyskim GKS już 3:0 i to napewno oni są faworytem dzisiejszego spotkania. Dotakowej pikanterii nadaje fakt, że mecz odbędzie się bez udziału grupy kibiców z Tych. W czwartek oświadczenie na ten temat wydał zarząd JKH GKS Jastrzębie.

Pytanie więc czy Kral i spółka wykorzystają swoją szansę na dokończenie tej fazy już w sobotnim spotkaniu. Nie ulega wątpliwości, że dwa ostatnie spotkanie na Stadionie Zimowym były na styku. Oba mecze zakończyły się serią rzutów karnych, w których górą byli zawodnicy znad czeskiej granicy.

O tym wszystkiem przekonamy się tuż po godzinie 20 kiedy to powinno zakończyć się spotkanie obu drużyn.

 

Zapraszamy serdecznie na mecz o godzinie 18 na JASTOR w Jastrzębiu Zdroju. tych ktorzy nie mogą przybyć osobiście zapraszamy na relację video na stronie www.jastrzebieonline.pl

© 2023 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by