Finały KHL: Pierwszy mecz dla Dinamo Moskwa (VIDEO)
  Dodano 12 lat temu   Skomentuj
Play-off Kontynentalnej Ligi Hokejowej wkracza w ostatnią fazę. Wczoraj odbył się pierwszy mecz finałowy o Puchar Gagarina pomiędzy zwycięzcami Konferencji Wschodniej i Zachodniej. Dinamo Moskwa podejmował u siebie Traktor Czelabińsk.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 6. minucie Tsvetkov, który dobił krażek z linii bramokwej po fantastycznej kontrze Kokareva, podczas gry w osłabieniu. W połowie meczu w 30. minucie wynik podwyzszył Soin po błędzie defensywy Czelabińska. Nadzieję gościom dał jeszcze w 1. minucie trzeciej tercji Kuznetsov, wykorzystując podanie Ryabykina, w przewadze.Jedank piękny gol Kuznetsova nie pomógł zespołowi Traktora Czelabińsk, którzy szanse na rewanż mają już dzisiaj (8.04). Początek meczu o 17:30 czasu środkowoeuropejskiego.

Dinamo Moskwa - Traktor Czelabińsk - 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

1:0 A. Tsvetkov - D. Kokarev (05:06 - w osłabieniu)

2:0 S. Soin - Y. Babenko - S. Konkov (29:11)

1:2 E. Kuznetsov - D. Ryabykin - S. Chistov (40:30 - w przewadze)

Stan rywalizacji: 1:0 dla Dinamo (do 4 zwycięstw)

Wszystkie informacje na temat finału Pucharu Gagarina możesz znaleźć tutaj.