Kolejne podpisy w toruńskiej drużynie
  Added One year ago   Skomentuj
fot. Róża Koźlikowska
Kolejni zawodnicy zostają w drużynie KH Energi Toruń. Jak poinformowała oficjalna strona Stalowych Pierników z klubem nie rozstają się - Yegor Rozkhov, Filip Mazurkiewicz oraz Dimitri Kozlov.

Napastnik - Yegor Rozkhov postanowił, że w następnym sezonie będzie bronił barw “Stalowych Pierników” na taflach w Polskiej Hokej Lidze. Rosjanin w poprzednim sezonie zdobył w rundzie zasadniczej w toruńskim klubie 10 punktów - w co wliczamy 5 trafień, oraz pięć asyst. Przypominamy, że 35 latek do Grodu Kopernika przyszedł z PKH Gdańsk.

Filip Mazurkiewicz jest drugim zawodnikiem, z którym toruński klub przedłużył dziś kontrakt. Wychowanek Sokołów Toruń w KH Enerdze zadebiutował w sezonie 2018-2019. W barwach Stalowych Pierników zdobył jak dotąd dwa punkty. Warto przypomnieć także, że 22-latek reprezentuje barwy Sokołów Toruń w lidze MHL. W minionym sezonie na swoim koncie zapisał w tych rozgrywkach 21 punktów.

Kolejnym Rosjaninem, który po porozumieniu z zarządem będzie reprezentował KH Energę Toruń w następnym sezonie jest obrońca - Dimitri Kozlov. 31-latek do Torunia przyjechał w 2019 roku. Obrońca z Rosji dotychczas - w trakcie dwóch lat rozegrał w biało-czerwono-niebieskich barwach 86 spotkań zdobywając osiem bramek, oraz 17 razy asystując - co dawało obrońcy 35 punktów.
© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by