Wystartowała 4. edycja plebiscytu Lodowi Giganci. Głosuj na swoich ulubieńców!
Dodano 3 lat temu
Skomentuj
2. Ondrej Raszka (GKS Tychy)
3. Anton Svensson (KH Energa Toruń)
4. Patrik Nechvatal (JKH GKS Jastrzębie)
5. Patrik Spesny (Ciarko STS Sanok)
2. Artyom Smirnov (KH Energa Toruń)
3. Bartosz Ciura (GKS Tychy)
4. Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim)
5. Jiri Gula (Comarch Cracovia)
2. Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie)
3. Denis Sergushkin (KH Energa Toruń)
4. Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie)
5. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
2. Martyna Sass (SKKH Atomówki GKS Tychy / Silesian Metropolis Katowice)
3. Katarzyna Kurek (KH Polonia Bytom)
4. Agata Kosińska (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
5. Małgorzata Burda-Krokosz (SKKH Atomówki GKS Tychy)
2. Joanna Strzelecka (UKHK Unia Oświęcim / Silesian Metropolis Katowice)
3. Patrycja Sfora (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
4. Renata Tokarska (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
5. Dominika Korkuz (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
2. Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec Gdańsk)
3. Tetiana Onyschenko (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
4. Karolina Późniewska (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
5. Olivia Tomczok (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
2. Olivia Tomczok (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
3. Tetiana Onyschenko (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
4. Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec Gdańsk)
5. Joanna Strzelecka (UKHK Unia Oświęcim / Silesian Metropolis Katowice)
2. Anton Svensson (KH Energa Toruń)
3. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
4. Patrik Nechvatal (JKH GKS Jastrzębie)
5. Denis Sergushkin (KH Energa Toruń)
2. Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie)
3. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
4. Roman Rac (JKH GKS Jastrzębie)
5. Maciej Witan (Ciarko STS Sanok)
2. Krzysztof Majkowski (GKS Tychy)
3. Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie / reprezentacja Polski)
4. Yuri Czuch (KH Energa Toruń)
5. Mariusz Puzio (KH Polonia Bytom)
2. Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie)
3. Paweł Bizub (Tauron Podhale Nowy Targ)
4. Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie)
5. Michał Zając (GKH Stoczniowiec Gdańsk)
2. Jonah Henderson (Opole HK)
3. Jakub Wenker (SMS Toruń / MKS Sokoły Toruń)
4. Tadas Ramanauskas (UKS Zagłębie Sosnowiec)
5. Karol Wąsiński (KH Polonia Bytom)
2. Paweł Zygmunt (HC Verva Litvinov)
3. Aron Chmielewski (HC Ocelari Trzyniec)
4. Christian Mroczkowski (GKS Tychy)
5. Damian Kapica (Comarch Cracovia)
2. Patrycja Sfora (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
3. Julia Zielińska (Kiekko-Espoo)
4. Kamila Wieczorek (EV Bomo Thum / Silesian Metropolis Katowice)
5. Wiktoria Sikorska (HC Goteborg)
2. KH Energa Toruń
3. JKH GKS Jastrzębie
4. KH Polonia Bytom (MHL)
5. GKS Tychy
2. Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec / GKS Katowice)
3. Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie)
4. Daniil Orekhin (Re-Plast Unia Oświęcim)
5. Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń)
Jacek Kopciński
fot. Planet of Hockey
Rozpoczynamy głosowanie w czwartej edycji plebiscytu Planet of Hockey Lodowi Giganci. W tej edycji wspólnie z kibicami wybierzemy laureatów 19. kategorii.
Już po raz czwarty dajemy Wam możliwość wyboru najlepszych zawodników i zawodniczek minionego sezonu w plebiscycie portalu Planet of Hockey "Lodowi Giganci".
Plebiscyt "Lodowi Giganci' ma na celu wyłonienie najlepszych zawodników, trenerów oraz drużyn minionego sezonu. Nominacji w każdej z kategorii dokonali dziennikarze portalu Planet of Hockey na podstawie wyników osiąganych przez danych zawodników, czy drużyny w minionym sezonie. Wyłonionych zostało po pięciu nominowanych w każdej z 16 kategorii. Dodatkowo po sezonie 2020/21 (w oddzielnym głosowaniu) dokonamy wyboru Gola Sezonu oraz wyboru na MVP sezonu wśród zawodników Polskiej Hokej Ligi.
Bramkarz Sezonu
Nominowani:
1. Denis Perevozchikov (Comarch Cracovia)2. Ondrej Raszka (GKS Tychy)
3. Anton Svensson (KH Energa Toruń)
4. Patrik Nechvatal (JKH GKS Jastrzębie)
5. Patrik Spesny (Ciarko STS Sanok)
Obrońca Sezonu
Nominowani:
1. Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie)2. Artyom Smirnov (KH Energa Toruń)
3. Bartosz Ciura (GKS Tychy)
4. Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim)
5. Jiri Gula (Comarch Cracovia)
Napastnik Sezonu
Nominowani:
1. Christian Mroczkowski (GKS Tychy)2. Marek Hovorka (JKH GKS Jastrzębie)
3. Denis Sergushkin (KH Energa Toruń)
4. Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie)
5. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
Bramkarka Sezonu
Nominowane:
1. Helena Grzybowska (PTH Kozice Poznań)2. Martyna Sass (SKKH Atomówki GKS Tychy / Silesian Metropolis Katowice)
3. Katarzyna Kurek (KH Polonia Bytom)
4. Agata Kosińska (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
5. Małgorzata Burda-Krokosz (SKKH Atomówki GKS Tychy)
Obrończyni Sezonu
Nominowane:
1. Klaudia Chrapek (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)2. Joanna Strzelecka (UKHK Unia Oświęcim / Silesian Metropolis Katowice)
3. Patrycja Sfora (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
4. Renata Tokarska (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
5. Dominika Korkuz (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
Napastniczka Sezonu
Nominowane:
1. Wiktoria Dziwok (KH Polonia Bytom2. Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec Gdańsk)
3. Tetiana Onyschenko (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
4. Karolina Późniewska (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
5. Olivia Tomczok (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
MVP Sezonu (wśród kobiet)
Nominowane:
1. Karolina Późniewska (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)2. Olivia Tomczok (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
3. Tetiana Onyschenko (GKS Stoczniowiec Gdańsk / Silesian Metropolis Katowice)
4. Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec Gdańsk)
5. Joanna Strzelecka (UKHK Unia Oświęcim / Silesian Metropolis Katowice)
Obcokrajowiec Sezonu
Nominowani:
1. Zackary Phillips (JKH GKS Jastrzębie)2. Anton Svensson (KH Energa Toruń)
3. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
4. Patrik Nechvatal (JKH GKS Jastrzębie)
5. Denis Sergushkin (KH Energa Toruń)
Odkrycie Sezonu
Nominowani:
1. Anton Svensson (KH Energa Toruń)2. Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie)
3. Ruslan Bashirov (Zagłębie Sosnowiec)
4. Roman Rac (JKH GKS Jastrzębie)
5. Maciej Witan (Ciarko STS Sanok)
Trener Sezonu
Nominowani:
1. Rudolf Rohaczek (Comarch Cracovia)2. Krzysztof Majkowski (GKS Tychy)
3. Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie / reprezentacja Polski)
4. Yuri Czuch (KH Energa Toruń)
5. Mariusz Puzio (KH Polonia Bytom)
Młodzieżowiec Sezonu
Nominowani:
1. Maciej Miarka (GKS Katowice)2. Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie)
3. Paweł Bizub (Tauron Podhale Nowy Targ)
4. Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie)
5. Michał Zając (GKH Stoczniowiec Gdańsk)
Najlepszy zawodnik 1. ligi
Nominowani:
1. Krzysztof Bryk (KH Polonia Bytom)2. Jonah Henderson (Opole HK)
3. Jakub Wenker (SMS Toruń / MKS Sokoły Toruń)
4. Tadas Ramanauskas (UKS Zagłębie Sosnowiec)
5. Karol Wąsiński (KH Polonia Bytom)
Najlepszy polski zawodnik
Nominowani:
1. Krystian Dziubiński (HC Neman Grodno)2. Paweł Zygmunt (HC Verva Litvinov)
3. Aron Chmielewski (HC Ocelari Trzyniec)
4. Christian Mroczkowski (GKS Tychy)
5. Damian Kapica (Comarch Cracovia)
Najlepsza polska zawodniczka
Nominowane:
1. Karolina Późniewska (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)2. Patrycja Sfora (KH Polonia Bytom / Silesian Metropolis Katowice)
3. Julia Zielińska (Kiekko-Espoo)
4. Kamila Wieczorek (EV Bomo Thum / Silesian Metropolis Katowice)
5. Wiktoria Sikorska (HC Goteborg)
Drużyna Sezonu
Nominowani:
1. Comarch Cracovia2. KH Energa Toruń
3. JKH GKS Jastrzębie
4. KH Polonia Bytom (MHL)
5. GKS Tychy
Nagroda Fair-Play
Nominowani:
1. Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy)2. Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec / GKS Katowice)
3. Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie)
4. Daniil Orekhin (Re-Plast Unia Oświęcim)
5. Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń)