Drugi półfinał rozstrzygnie się na lodzie!
  Added 4 months ago   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. Tappara Tampere
Wiemy już kiedy rozstrzygną się losy drugiej półfinałowej rywalizacji w Hokejowej Lidze Mistrzów. Decyzją władz CHL seria ta rozstrzygnie się na lodzie!
To nie była wcale tak oczywista decyzja władz Champions Hockey League. W poprzednich fazach władze Hokejowej Ligi Mistrzów decydowały o rozegraniu zaledwie jednego meczu w przypadku wykrycia koronawirusa u którejś z drużyn. Tym razem sytuacja była jednak inna. 

W rywalizacji Red Bull Monachium z Tapparą Tampere nie doszło do żadnego spotkaniu z planowanego na 4 i 11 grudnia dwumeczu. Z uwagi na kwarantannę ekipy z Monachium oba mecze tej pary zostały odwołane. Decyzją władz CHL rywalizacja pomiędzy klubami z Niemiec i Finlandii nie zostanie jednak rozstrzygnięta w biurze - w tym wypadku jedną decyzją, jaką zarząd CHL mógłby podjąć, byłoby zweryfikowanie tego dwumeczu jako walkower na korzyść Finów - a na lodzie! 

Nie w dwumeczu, a w jednym, pojedynczym spotkaniu rozstrzygnięte zostanie to, która z tych drużyn dołączy do zespołu Rogle Angelholm w wielkim finale Hokejowej Ligi Mistrzów. 

Pojedynek pomiędzy Tapparą Tampere a Red Bull Monachium rozegrany zostanie 25 stycznia w Nokia Arenie w Tampere. 

© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by