Dwie oferty dla Komorskiego
  Added 3 weeks ago   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. Karolina Sommer | Planet of Hockey
Filip Komorski nie będzie już występował w barwach ekipy z Frydka-Mistka. Gdzie w sezonie 2022/23 zobaczymy 30-latka? Według naszych informacji reprezentant Polski ma dwie oferty z Polskiej Hokej Ligi.

Filip Komorski był jednym z głównych liderów reprezentacji Polski podczas zakończonych wczoraj Mistrzostwach Świata dywizji IB. Był też kluczowym graczem ekipy z Frydka-Mistka . Łącznie w Chance Lidze rozegrał 49 spotkań, zdobywając 20 bramek i notując 13 asyst. Rozegrał też trzy mecze w Extralidze w barwach zespołu z Trzyńca, zdobywając gola.

Podczas MŚ1B do swojego dorobku dołożył cztery bramki i dwie asysty zdobyte w czterech meczach. Gdzie wychowanek warszawskiego hokeja grał będzie w przyszłym sezonie? Pewnym jest, że popularny "Komora" nie będzie reprezentował barw "Rysiów" z Frydka-Mistka. Jak poinformował czeski klub Komorski odejdzie z tego zespołu. Gdzie trafi?

Pierwsi po 30-latka zgłosili się przedstawiciele dwóch ekip - GKS-u Tychy i Comarch Cracovii. Obie te drużyny oferują Komorskiemu lukratywne kontrakty. "Pasy" dodatkowo oferują możliwość występów w Champions Hockey League. 


© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by