Unici poznali terminarz Pucharu Kontynentalnego
  Added 2 months ago   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. Łukasz Długosz | Planet of Hockey
Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim poznali terminarz turnieju półfinałowego Pucharu Kontynentalnego. W listopadzie oświęcimianie powalczą o awans do finału PK z zespołami ze Słowacji, Ukrainy oraz ze zwycięzcą grupy D.

Mimo iż oświęcimianie wciąż nie poznali wszystkich rywali, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w Nitrze podczas turnieju półfinałowego Pucharu Kontynentalnego, to znamy już terminarz tego turnieju.

Zmagania w grupie “D” podopieczni Nika Zupancica rozpoczną od spotkania z zespołem HK Kremenchuk. W kolejnym dniu biało-niebiescy skrzyżują kije z najlepszą drużyną poprzedniej rundy Pucharu Kontynentalnego (w dniach 14-16 o to miejsce walczyć będą gracze Asiago Hockey, Acroni Jesenice, Vojvodina Novi Sad i Buz Adam Istanbul) zaś na zakończenie turnieju w Nitrze “Unici” zmierzą się z gospodarzami turnieju - HK Nitrą.

Terminarz turnieju w Nitrze

18.11 - piątek:
14:30 Re-Plast Unia Oświęcim - HK Kremenchuk
18:00 HK Nitra - zwycięzca grupy D

19.11 - sobota
14:30 Zwycięzca grupy D - Re-Plast Unia Oświęcim
18:00 HK Nitra - HK Kremenchuk

20.11 - niedziela
14:30 HK Kremenchuk - zwycięzca grupy D
18:00 HK Nitra - Re-Plast Unia Oświęcim

Równocześnie do turnieju w Nitrze odbywać będzie się turniej w Cardiff, gdzie - oprócz Brytyjczyków - rywalizować będą zespoły z Kazachstanu, Łotwy oraz najlepsza ekipa grupy “C”, w której spotkają się zespoły Angers Ducs (Francja), Ferencvarosi TC (Węgry), SC Miercurea Ciuc (Rumunia) oraz KHL Sisak (Chorwacja).

Awans do finału Pucharu Kontynentalnego uzyskają dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.
© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by