Unici odwracają losy meczu. Brązowy medal o krok!
Jacek Kopciński fot. Łukasz Długosz | Planet of Hockey
W pierwszym meczu pojedynku o brąz górą okazała się drużyna gości. Hokeiści Unii Oświęcim na niespełna 4. minuty przed końcem meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Pavla Padakina i ostatecznie wygrali z Comarch Cracovią, 3:2.

Comarch Cracovia - Tauron Re-Plast Unia Oświęcim 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)

1:0 Patryk Wronka - Jiri Gula - Roman Rac (03:57, w przewadze)
2:0 Erik Nemec - Alan Łyszczarczyk (26:32)
2:1 Peter Bezuska - Krystian Dziubiński - Pavel Padakin (27:47)
2:2 Peter Bezuska - Pavel Padakin - Michael Cichy (49:50)
2:3 Pavel Padakin - Erik Ahopelto - Kristaps Jakobsons (56:10)

Sędziowali: Krzysztof Kozłowski i Patryk Kasprzyk (główni) - Michał Gerne i Michał Żak (liniowi)
Minuty karne: 37 (w tym kara meczu dla Alesa Jezka) - 28 (w tym kara meczu dla Andreja Denyskina)
Strzały: 46 - 39
Widzów: 800

Comarch Cracovia: Zabolotny - Saur, Gula; Wronka, Rac, Michalski (2) - Husak, Graborenko; Łyszczarczyk, Nemec (2), Kasperlik (2) - Luoto, Bdzoch; Sawicki, Racuk, Tomi - Jezek (29), Krejci, Brynkus, Arrak, Bezwiński.
Trener: Rudolf Rohaczek

Tauron Re-Plast Unia Oświęcim: Lindskoug - Dyukov, Jerofejevs; Ahopelto, Dziubiński (2), Padakin - Pangelov-Yuldashev, Jakobsons; Denyskin (20), Cichy, Szczechura - Bezuska, P. Noworyta; Da Costa (2), Krzemień (2), S. Kowalówka - M. Noworyta, Sołtys, Laakso, Wanat, Prusak.
Trener: Nik Zupancic