Podsumowanie dnia w NHL (31.01)
  Dodano 3 miesięcy temu   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. NHL.com
Trzy ostatnie spotkania przed Meczem Gwiazd, dwie dogrywki i dwa zwycięstwa gości. Podsumowujemy dzień z National Hockey League.

Za nami trzy ostatnie spotkania najlepszej hokejowej ligi świata przed przerwą na All Star Weekend. W dwóch z nich oglądaliśmy dogrywkę. W Detroit miejscowi hokeiści musieli uznać wyższość drużyny Ottawa Senators, przegrywając 2:3 po dogrywce. Szalę zwycięstwa na stronę “Senatorów” przechylił Shane Pinto.

“Złotego gola” w tym dniu zdobył także Frank Vatrano, zapewniając dodatkowy punkt za zwycięstwo po dogrywce dla Anaheim Ducks w spotkaniu z San Jose Sharks.

Ostatnim meczem tego dnia było starcie Nashville Predator z Los Angeles Kings. Swoja pierwszą bramkę w National Hockey League zdobył w tym spotkaniu Alex Turcotte, a jego zespół pokonał “Drapieżników” 4:2.