Podsumowanie dnia w NHL (05.02)
  Dodano 3 miesięcy temu   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. NHL.com
Wygrana nowojorczyków, dogrywka i złoty gol Lafreniera. Podsumowujemy dzień z rozgrywkami NHL.

Po przerwie na Weekend Gwiazd powróciła najlepsza hokejowa liga świata. W pierwszym dniu po przerwie doszło do dwóch spotkań, w których… wygrały dwie ekipy z Nowego Jorku.

W Nowym Jorku tego dnia swój pierwszy po przerwie mecz rozegrali hokeiści New York Rangers. Ich rywalem była ekipa Colorado Avalanche, która dzielnie walczyła o triumf w “Wielkim Jabłku”. Ostatecznie jednak to “Strażnicy” cieszyli się ze zwycięstwa po tym, jak w dogrywce gola na wagę wygranej Rangers zdobył Alexis Lafreniere.

Nowojorska ekipa wygrała też w Toronto. Drużyna spod znaku “Klonowego Liścia” musiała uznać wyższość New York Islanders, przegrywając 2:3. Dla “Wyspiarzy” było to przełamanie trzy-meczowej serii porażek.