Dodano 2 miesięcy temu   Skomentuj
Karolina Churas fot. NHL.com
Rozbite Czerwone Skrzydła i hat-trick Makara. Podsumowujemy kolejny dzień z ligą NHL.

Jedynie trzy mecze zostały rozegrane ostatniej nocy.

Spotkanie pomiędzy Toronto Maple Leafs a Buffalo Sabres należało do najbardziej wyrównanych w tym dniu. Obie drużyny zdobyły po jednym golu w drugiej tercji, co doprowadziło do dogrywki. W dodatkowym czasie gry Auston Matthews strzelił “złotego gola” dla kanadyjskiej ekipy i dzięki temu wygrali oni to starcie.

Taka sama liczba bramek padła w meczu Anaheim Ducks z Ottawa Senators. Po 20 minutach gry goście prowadzili 1:0, ale “Kaczory” najpierw strzeliły gola kontaktowego w drugiej tercji, a w trzeciej zwycięskie trafienie zaliczył Alexander Killorn. Była to już piąta porażka z rzędu Senators.

Najwięcej razy krążek lądował w siatce podczas starcia między Colorado Avalanche, a Detroit Red Wings. Kibice zasiadający na trybunach Ball Areny oglądali aż 9 goli. Siedem razy gumę ze swojej bramki wyciągał bramkarz z Detroit podczas gdy jego przeciwnik zrobił to tylko dwa razy. Hat-tricka zaliczył Cale Makar, który do swojego dorobku dołożył jeszcze asystę, natomiast Nathan MacKinnon zdobył tyle samo punktów, tyle że za jednego gola i trzy asysty.