Podsumowanie dnia w NHL (14.04)
  Dodano 2 tygodni temu   Skomentuj
Karolina Churas fot. NHL.com
Udana pogoń Vegas, wygrana po dogrywce i 11 bramek w Calgary. Podsumowujemy kolejny dzień z ligą NHL.

Zdobywcy Pucharu Stanleya z zeszłego sezonu zgarnęli w tej kolejce kolejne dwa punkty. Po dwóch tercjach “Złoci Rycerze” przegrywali z Colorado Avalanche 3:0 i wydawać by się mogło, że to goście wygrają to spotkanie. Jednakże w trzeciej tercji gospodarze wzięli się w garść i wyrównali wynik, dzięki czemu doprowadzili do dogrywki, którą ostatecznie wygrali.

St. Louis Blues gościli u siebie Seattle Kraken. Przez 40 minut gry utrzymywał się remis 1:1, ale w ostatniej tercji “Nutki” narzuciły swoje tempo i ostatecznie wygrały 4:1. Była to trzecia porażka z kolei ekipy z Seattle.

Również gracze Calgary Flames nie pozwolili, aby przyjezdni zabrali ze sobą punkty do domu. W tym starciu padło aż 11 goli, z czego sześć dla Flames a pięć dla Arizona Coyotes.

Drużyna z “wietrznego miasta” uległa Carolina Hurricanes 2:4. Blackhawks oddali w tym spotkaniu jedynie 16 strzałów na bramkę przeciwnika, a Hurricanes 34. “Huragany” wygrały już 5 mecz z rzędu.