PHL: Zwycięstwo wywalczone w trzeciej tercji - Unia Oświęcim - Polonia Bytom 6:4
  Dodano 10 lat temu   Skomentuj
Ważne zwycięstwo w kontekście walki o pierwszą szóstkę odniosła Unia Oświęcim, wygrywając na własnym lodowisku z Polonią Bytom. Poprzednie spotkanie obu ekip zakończyło się przekonującym zwycięstwem Unii, więc dziś była ona również faworytem. Wygrana przyszła jednak dopiero w ostatnich 20 minutach. Oświęcimianie w trzeciej tercji zapewnili sobie zwycięstwo.
W przypadku porażki Unici mocno skomplikowaliby sobie sytuację w tabeli, zrównując się punktami z Polonią. Bytomianie, nadal pozbawieni lodowiska, coraz bardziej oddalają się za to od wywalczenia sobie miejsca w pierwszej szóstce tabeli.

TH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 6:4 (1:1, 1:1, 4:2)