PHL: Wymęczona wygrana Szarotek - Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 4:3
  Dodano 10 lat temu   Skomentuj
MMKS Podhale Nowy Targ chyba nadal nie wyszedł z kryzysu. Po bardzo wysokiej wygranej z GKS -em Katowice wydawało się, że kolejnym łatwym zwycięstwem z innym outsiderem ligi "Sarotki" się podbudują. Wygrana nie przyszła jednak łatwo, a bytomianie do końca mogli wierzyć w wywiezienie punktów z Nowego Targu.
Podhale rozpoczęło od szybkiego trafienia Damiana Kapicy w minucie. Drugiego gola dołożyć dziesięć minut później Jarosław Różański i do tej pory wszystko szło zgodnie z planem. Niepokój mógł jednak zasiać gol Tomasa Valecko w 17 minucie, który zmniejszył prowadzenie gospodarzy do jednej bramki.

Trzy minuty przed końcem 2 tercji ekipa ze Śląska zdołała nawet doprowadzić do wyrównania, a gola na 3:3 zdobył najskuteczniejszy zawodnik przedostatniego zespołu PHL - Branislav Fabry. Wynik spotkania ustalił jednak w trzeciej tercji Damian Zarotyński i Podhale wygrało ostatecznie 4:3.

MMKS Podhale Nowy Targ - TMH Polonia Bytom 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Bramki:
1:0 - Damian KAPICA - Krystian DZIUBIŃSKI - Joni HAVERINEN (03:48)
2:0 - Jarosław RÓŻAŃSKI - Michal IMRICH (13:19)
2:1 - Tomas VALECKO - Branislav FABRY (17:05)
3:1 - Krystian DZIUBIŃSKI - Dariusz GRUSZKA (20:47)
3:2 - Tomas VALECKO - Błażej SALAMON (21:46)
3:3 - Branislav FABRY - Sebastian OWCZAREK (36:58)
4:3 - Damian ZAROTYŃSKI (45:30)

MMKS Podhale Nowy Targ: Ondrej RASZKA, Bartłomiej NIESŁUCHOWSKI(n/g) - Joni HAVERINEN (2), Maciej SULKA, Damian KAPICA, Krystian DZIUBIŃSKI, Dariusz GRUSZKA (2) - Michal IMRICH (2), Martin LUCKA, Piotr KMIECIK (4), Kacper BRYNICZKA, Jarosław RÓŻAŃSKI - Sebastian ŁABUZ, Robert MRUGAŁA, Damian TOMASIK (2), Filip WIELKIEWICZ, Mateusz MICHALSKI - Mateusz WOJDYŁA, Damian ZAROTYŃSKI, Konrad STYPUŁA, Dawid OLCHAWSKI, Daniel KAPICA

TMH Polonia Bytom: Tomasz ZDANOWICZ, Dawid PABISIAK(n/g) - Tomas VALECKO (6), Sebastian OWCZAREK, Branislav FABRY (2), Błażej SALAMON (2), Marcin SŁODCZYK - Andrzej BANASZCZAK, Tobiasz BIGOS (2), Martin PRZYGODZKI (6), Nikita BUTSENKO, Jarosław DOŁĘGA - Paweł DORSZEWSKI, Bartłomiej STĘPIEŃ, Artur WIECZOREK, Piotr BAJON, Sebastian KŁACZYŃSKI - Rafał ORŁOWSKI, Łukasz DYBAŚ

Strzały: 34-21
Kary: 12-18
Widzów: 500
Sędziowali: Marczuk Włodzimierz - Moszczynśki Wojciech - Szachniewicz Sławomir

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy raport meczowy, w którym możecie przeanalizować przebieg całego spotkania i jego podsumowanie.