PHL: Gieksa chwilę postraszyła - GKS Katowice - Ciarko PBS Bank KH 4:9
  Dodano 10 lat temu   Skomentuj
Zwycięstwem Mistrzów Polski zakończył się pojedynek GKS -u Katowice z Ciarko PBS Bank Sanok. Sanoczanie od początku kontrolowali wynik i przed ostatnią tercją prowadzili 6:1. W trzeciej tercji gospodarze chwycili jednak wiatr w żagle i trzykrotnie pokonali bramkarza rywali. Przez chwilę Ciarko mogło poczuć się zagrożone, gdyż ich przewaga stopniała do dwóch bramek.
HC GKS Katowice - Ciarko PBS Bank KH 4:9 (0:2, 1:4, 3:3)
Bramki:
0:1 - Martin VOZDECKY - Miroslav ZATKO - Michael CICHY (07:06)
0:2 - Robert KOSTECKI - Rafał DUTKA (18:05)
0:3 - Martin VOZDECKY - Petr SINAGL - David TURON (28:08)
0:4 - Jordan PIETRUS - Michael DANTON - Robert KOSTECKI (34:50)
1:4 - Marek CYGANEK - Krzysztof KULAWIK - Michał KROKOSZ (35:31)
1:5 - Marcin BIAŁY - Rafał ĆWIKŁA - Dariusz WANAT (36:24)
1:6 - Jordan PIETRUS - Robert KOSTECKI - Michael DANTON (38:03)
2:6 - Rastislav SLOTA - Yegor BEZUGLY - Krystof KAFAN (41:23)
3:6 - Tomasz CICALA - Maros GOGA - Rastislav SLOTA (50:30)
4:6 - Oleg KOMARCHEV - Krystof KAFAN - Michał KROKOSZ (50:48)
4:7 - Michael CICHY - Martin VOZDECKY - Petr SINAGL (53:50)
4:8 - Petr SINAGL - Michael CICHY - Bogusław RĄPAŁA (58:16)
4:9 - Jordan PIETRUS - Michael DANTON - Matthew WILLIAMS (59:33)

HC GKS Katowice: Krzysztof BURDA, Łukasz BIAŁEK(n/g) - Martin ZITNANSKY (2), Michał KROKOSZ (2), Tomasz CICALA (2), Lukas PIJAK (2), Maros GOGA - Marek CYGANEK, Konrad LACHETA, Krystof KAFAN, Oleg KOMARCHEV, Yegor BEZUGLY - Rastislav SLOTA, Arthur GULBINOWICZ, Mateusz SZYMAŃSKI, Michał KRET, Krzysztof KULAWIK

Ciarko PBS Bank KH : Bryan PITTON, Mateusz SKRABALAK - Miroslav ZATKO, Petr SINAGL (2), Michael CICHY, Martin VOZDECKY (2) - David TURON, Matthew WILLIAMS, Michael DANTON, Jordan PIETRUS (2), Robert KOSTECKI - Rafał DUTKA, Bogusław RĄPAŁA, Marek STRZYŻOWSKI, Mateusz WILUSZ, Lukas ENDAL - Hubert DEMKOWICZ, Konrad ĆWIKŁA, Marcin BIAŁY, Rafał ĆWIKŁA, Dariusz WANAT

Strzały: 35-51
Kary: 8-8
Widzów: 100
Sędziowali: MICHAŁ BACA - JACEK BERNACKI - PIOTR MADEKSZA

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy raport meczowy, w którym możecie przeanalizować przebieg całego spotkania i jego podsumowanie.