ISBHF: Trzeci dzień Mistrzostw Świata w Street Hokeju
  Dodano 10 lat temu   Skomentuj
Trzeci dzień Mistrzostw Świta w Street Hokeju obfitował w wiele bramek. Wszystkie spotkania wygrali faworyci. W poniedziałek rywalizację o tytuł najlepszej drużyny globu rozpoczną Panie

Starcie pomiędzy Portugalią, a Finlandią było najciekawszym meczem rozegranym podczas dnia dzisiejszego. Ekipa Suomi powróciła do rozgrywek po rocznej przerwie. Mecz rozpoczął się w spokojnym tempie, jednak z upływem czasu obie drużyny stwarzały sobie coraz więcej dobrych sytuacji. Wynik spotkania otworzył Pires (Portugalia) w 14minucie, wykorzystując dobrze rozegrany zamek podczas liczebnej przewagi. Autorem kolejnego trafienia został David dobijając strzał Cerqueira. Bramka również została zdobyta, podczas gdy Finowie mieli o jednego zawodnika mniej na boisku. Wynik spotkania ustalił Creador, który najpierw wykorzystał perfekcyjne podanie przez dwie tercje od Ferreira pokonując precyzyjny strzałem Kuusamo, a następnie trafił piłką do pustej bramki. Duży wpływ na końcowy wynik miała świetna postawa bramkarza Cruza. Mecz zakończył się wygraną Portugalii 4:0.