JKH przegrywa po karnych
  Dodano 9 lat temu   Skomentuj
JKH GKS Jastrzębie, w kolejnym przedsezonowym sparingu, przegrał z HC Frýdek-Místek 3-4. Wynik spotkania rozstrzygnęły rzuty karne.

Jastrzębianie objęli prowadzenie w osiemnastej minucie gry, dzięki trafieniu Radosława Nalewajki. Na początku drugiej tercji hokeiści z Frydka-Mistka zdobyli wyrównującą bramkę, na którą JKH odpowiedział golami Tomasa Semrada i Łukasza Nalewajki. Drużyna z Czech zdołała wyrównać i o wyniku spotkania zdecydowały rzuty karne, w których zawodnicy z Jastrzębia okazali się gorsi.

HC Frýdek-Místek 4-3 JKH GKS Jastrzębie