Polska w końcu wygrywa! I to pewnie ze Słowenią
  Dodano 9 lat temu   Skomentuj
Wczorajszy dzień wolny dobrze podziałał na zawodników reprezentacji Polski, która odniosła nieoczekiwanie dwa zwycięstwa w słabym stylu na początek Mistrzostw Świata dywizji IA w Katowicach. Przed spotkaniem ze Słowenią mało kto spodziewałby się takiego rozstrzygnięcia jakie nastąpiło.
Polacy objęli prowadzenie w czwartej minucie i nie oddali go do końca spotkania. Słoweńcy zdołali jedynie wyrównać i pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1. Później do głosu doszedł Tomasz Malasiński i jego koledzy z zespołu. Zawodnik grający na co dzień na Wyspach Brytyjskich zdobył w całym spotkaniu hat-trick'a, a jedno trafienie dołożył Mikołaj Łopuski. Dzięki temu Polacy są bliżej utrzymania w dywizji, a mogą powalczyć jeszcze nawet o awans.

Słowenia - Polska 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)