Polonia minimalnie lepsza od JKH
  Dodano 8 lat temu   Skomentuj
W zakończonym przed chwilą pojedynku drużyna Tempish Polonia Bytom podejmowała na własnym lodowisku ekipę JKH GKS Jastrzębie. Mecz zakończył się zwycięstwem Tempish Polonii w stosunku 2:1.
W pierwszej odsłonie spotkania mecz miał bardzo wyrównany przebieg i nie oglądaliśmy bramek z obu stron. W końu w drugiej odslonie skromny worek strzelecki otworzył Mateusz Danieluk, wyprowadzając Polonię na jednobramkowe prowadzenie. Na sześć minut przed syreną końćzącą drugą odsłonę spotkania strzelił jeszcze Krzysztof Bryk, doprowadzając do wyrównania, co poprawiło nastroje gości gdy schodzili do szatni przed trzecią tercją.

Pierwsza połowa ostatniej odsłony gry nie przyniosła rozstrzygnięcia i na nieco ponad siedem minut przed końcem reuglaminowego czasu gry, gdy kibice powoli myśleli o dogrywce i ewentualnych rzutach karnych, wynik ustalił Tomasz Kozłowski. Na tablicy świetlnej wydniał rezultat 2-1 i tak pozostało już do końca spotkania.

Tempish Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Bramki:
1:0 - Mateusz DANIELUK - EDGARDS DIKIS - Richard BORDOWSKI (26:56)
1:1 - Krzysztof BRYK - Leszek LASZKIEWICZ (34:01)
2:1 - Tomasz KOZŁOWSKI - Błażej SALAMON - Augstkalns Edmunds (52:34)

Tempish Polonia Bytom:

JKH GKS Jastrzębie:

Strzały: 0-0
Kary: 0-0
Widzów: 0
Sędziowali: - -

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy raport meczowy, w którym możecie przeanalizować przebieg całego spotkania i jego podsumowanie. Ponadto zachęcamy do wybierania zawodnika meczu w obu drużynach oraz oceny pracy sędziego i atrakcyjności widowiska.