Krystian Dziubiński: Zdobyć bramkę więcej niż przeciwnik!
  Dodano 5 lat temu   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. Sebastian Taborek
Kapitan Podhala Nowy Targ Krystian Dziubiński podsumowuje piąty mecz ćwierćfinałowy z GKS-em Katowice oraz zapowiada nadchodzące spotkanie na terenie rywali.

Sebastian Taborek: Krystian, przegrywacie trzeci mecz z GieKSą i w całej rywalizacji przegrywacie 3:2. Co zaważyło o tym, że ze stanu 2:0 robi się 2:3?
Krystian Dziubiński:
Na pewno pierwszą tercję musimy zagrać lepiej. Mieliśmy dziś założone co chcemy grać, ale niestety w pierwszej tercji wynik popsuł nam nasze plany i musieliśmy "gonić" wynik.

ST: Jaki wpływ na waszą postawę miał wirus w szatni Podhala?
KD: -
Ciężko mi powiedzieć. Nie jestem lekarzem.

ST: Wierzysz, że w Katowicach zdołacie pokonać GieKSę?
KD: -
Po prostu musimy strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika i wrócić do Nowego Targu.

ST: W tym meczu straciliście bramkę gdy graliście w liczebnej przewadze. To ryzyko tym razem się nie opłaciło...

KD: - Zawsze z pewnymi zagraniami łączy się pewne ryzyko. Będziemy musieli na to uważać i zagrać odpowiedzialnie.