Bracia Kalinowscy zostają w Toruniu!
  Added One year ago   Skomentuj
fot. Róża Koźlikowska
Oficjalnie możemy potwierdzić - wychowankowie toruńskiego hokeja, Michał i Kamil Kalinowscy zostają w Toruniu. Dziś złożyli podpisy pod nowymi kontraktami.

Oficjalna strona klubu z Torunia potwierdziła, że bracia - Kamil oraz Michał Kalinowscy - zostają w KH Enerdze Toruń. Kapitan “Stalowych Pierników” w poprzednim sezonie zajął 39 pozycję w klasyfikacji kanadyjskiej sezonu zasadniczego ( 22 punkty, 8 bramek, 14 asyst), natomiast jego brat Michał sklasyfikowany został na 89 pozycji, zdobywając 13 punktów. Będzie to już drugi sezon z rzędu, w którym Michał oraz Kamil będą grać razem w drużynie z ich rodzimego miasta.

Nad ranem KH Energa Toruń poprzez swoją oficjalną stronę poinformowała też o zawodniku, którego toruńscy kibice bardzo dobrze znają. Jest to Mateusz Zieliński - powracający po roku gry w GKS-ie Katowice. Zieliński na Śląsku w barwach GieKSy wystąpił w 50 spotkaniach, zdobywając trzy trafienia oraz siedem asyst.

Jak czytamy na oficjalnej stronie "Stalowych Pierników" w klubie z Torunia zostają także Adrian Jaworski oraz Bartosz Skólmowski. Pierwszy z defensorów rozegrał w minionym sezonie 42 spotkania w barwach toruńskiej drużyny, zdobywając trzy bramki i notując sześć asyst. Drugi zaś w 19 meczach zapisał na swoim koncie cztery punkty za gola i trzy asysty.
© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by