1 Liga: Torunianie wygrywają w Opolu
  Dodano 11 lat temu   Skomentuj
W drugim spotkaniu zajmujący aktualnie trzecie miejsce w tabeli I ligi zespół z Torunia po zaciętym i trzymającym w emocjach do końca spotkaniu pokonał na wyjeździe drużynę z Opola.

Dzisiejsze spotkanie ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze wychodząc na prowadzenie w połowie pierwszej tercji.  Po upływie niespełna 45 sekund goście wyrównali wynik spotkania, a na listę strzelców wpisał się Michał Kalinowski i taki remisowy stan utrzymał się do końca pierwszej tercji. W drugiej odsłonie mieliśmy sporo kar, jednak gry w przewadze nie przyniosły żadnych zmian na tablicy wyników. Największe emocje rozpoczęły się na ok. 10 minut przed końcem spotkania, kiedy to drużyna z Torunia wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Opolanie zdobyli kontaktową bramkę na 3:2 jednak juz po chwili  przewaga torunian wzrosła z powrotem do dwóch trafień. Na 30 sekund przed końcem spotkania padła bramka na 3:4, ale zawodnikom z Opola zabrakło juz czasu na doprowadzenie do wyrównania.

Orlik Opole - KS Toruń HSA 3:4