Najmłodsza kadra zagra w Kownie [POWOŁANIA]
  Added 3 days ago   Skomentuj
Jacek Kopciński fot. Polski Hokej
Na Litwie lutową akcję szkoleniową spędzą zawodnicy powołani do reprezentacji Polski U16. Podopieczni Tobiasza Bigosa wezmą udział w turnieju Showcase, w którym wezmą udział cztery drużyny narodowe.

Młodzi reprezentanci naszego kraju zbiorą się 6 lutego na lodowisku w Katowicach-Janowie i jeszcze tego samego dnia wyjadą w podróż do litewskiego Kowna.

W kolejnych dniach podopieczni Tobiasza Bigosa będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle rówieśników z Litwy, Włoch i Węgier. 

Na to zgrupowanie szkoleniowiec reprezentacji Polski do lat 16 powołał 25 zawodników oraz wskazał 12-osobową listę rezerwowych. 


Powołani zawodnicy:

Imię i nazwiskoKlub
1Miłosz BąkUKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
2Juliusz CeglińskiVHK Robe Vsetin (Czechy)
3Szymon ChabiorMOSM Tychy
4Błażej FilipMKS Sokoły Toruń
5Szymon GumińskiMKS Cracovia
6Jakub JanikMOSM Tychy
7Jacek JuchniewiczMKS Sokoły Toruń
8Filip KopytkoMMKS Podhale Nowy Targ
9Tomasz MajerczykUKH Unia Oświęcim
10Mateusz MajkowskiMOSM Tychy
11Maksym MakuchMOSM Tychy
12Wiktor MakułaAZ Heimstaden Havirov (Czechy)
13Jan MateraMOSM Tychy
14Matthew McGovernRed Bull Salzburg (Austria)
15Kacper MichalskiJKH GKS Jastrzębie
16Maksymilian MościckiAH Legia Warszawa
17Mikołaj OsiadłyJKH GKS Jastrzębie
18Filip PiątkowskiHC Vlci Cesky Tesin (Czechy)
19Jakub SkrzypskiMOSM Tychy
20Marcin SrokaMMKS Podhale Nowy Targ
21Wojciech WolczokMOSM Tychy
22Filip WojciechowskiJKH GKS Jastrzębie
23Wiktor ZającJKH GKS Jastrzębie
24Adrian ZioberUKH Unia Oświęcim
25Patryk ZubekBarani Banska Bystrica (Słowacja)
Zawodnicy rezerwowi
Imię i nazwiskoKlub
1Igor AntolakJKH GKS Jastrzębie
2Mateusz BiałyHC Vlci Cesky Tesin (Czechy)
3Filip BogdałEHC Lustenau (Austria)
4Bartosz BrynczkaMMKS Podhale Nowy Targ
5Krzysztof CentkowskiHC RT Torax Poruba (Czechy)
6Filip ChrobocińskiJKH GKS Jastrzębie
7Borys DawidŁKH Łódź
8Kajetan DomalewskiUKH Unia Oświęcim
9Tobiasz JaworskiKH Polonia Bytom
10Adam LeśniokJKH GKS Jastrzębie
11Oskar MagnerHC Energie Karlove Vary (Czechy)
12Leon StryczekHC RT Torax Poruba (Czechy)
© 2023 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by