MHL: Znamy wszystkich półfinalistów!
Luiza Kowalewska fot. Jacek Kopciński | Planet of Hockey
W niedziele rozegrane zostały dwa dodatkowe mecze ćwierćfinałów Młodzieżowej Hokej Ligi. Polonia Bytom i SMS PZHL Katowice dołączają do Naprzodu Janów oraz Niedźwiadków Sanok i mogą rozpocząć przygotowania do środowych półfinałów.

Wicelider tabeli MHL, SMS PZHL Katowice, w niedzielne południe zmierzył się już po raz trzeci z Sokołami Toruń. Wynik spotkania, w 22. minucie, otworzył toruński napastnik - Karol Zberek. Sokoły prowadziły w spotkaniu aż do 51. minuty. Gospodarze potrzebowali siedmiu minut i czternastu sekund żeby zdobyć aż cztery bramki i pewnie pokonać drużynę z Torunia.

SMS PZHL Katowice - Sokoły Toruń 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)

Strzały: 26-29

Minuty karne: 6-8

Polonia Bytom już w 5. minucie otworzyła wynik spotkania. Jednak nieco ponad półtorej minuty później nowotarżanie doprowadzili do remisu. Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie w 22. minucie i ich bramkarz już więcej nie dał się pokonać. Bytomianie finalnie zwyciężyli 4:1 i w środę o 18 zmierzą się z Naprzodem Janów.

BS Polonia Bytom - MMKS Podhale Nowy Targ 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Strzały: 39-27

Minuty karne: 14-20