MŚ u18: Słowacy wygrywają z Łotwą
  Dodano 12 lat temu   Skomentuj
W pierwszym spotkaniu pomiędzy najsłabszymi zespołami z grup A i B lepsi okazali się Słowacy, którzy wygrali z Łotwą w stosunku 5:2.

Pierwsza tercja należała do Słowaków, stwarzali oni więcej sytuacji pod bramkowych. Na prowadzenie w 3.minucie swoją drużyne wyprowadził D. Rehak. Kolejne trafienie padło w 11.min, a na listę strzelców wpisał się M. Bobos. Po pierwszej odsłonie było 2:0. Wyższość Słowacji potwierdza też bilans strzałów - 18:5.

W drugiej tercji gra się wyrównała, Łotysze już w 6 min zdobyli kontaktową bramkę, a jej autorem był H.Egle. Na odpowiedź Słowaków czekaliśmy niecałą
minutę. Trzecią bramkę zdobył wtedy R. Varga. Łotysze nie dali odskoczyć rywalom i pod koniec tercji zdobyli kontaktowego gola

W ostatniej odsłonie tego spotkania bramki zdobywali juz tylko Słowacy. Na listę strzelców wpisali się P. Cehlarik, który trafił podczas gry w przewadze oraz R. Lantosi. W strzałach 38:34 na korzyść Słowaków.

Słowacja U18 - Łotwa U18 5:2