Przed nami play-off o wejście do PLH 2013/14
  Added 10 years ago   Skomentuj
HokejFan fot.
Dobiegł końca sezon zasadniczy na drugim szczeblu rozgrywek hokejowych. Rzutem na taśmę hokeiści Legii Warszawa dołączyli do najlepszej czwórki.

 

Przed nami pierwsze mecze fazy play-off, które odbędą się już 2 marca 2013. W ostatniej kolejce na czwarte miejsce w tabeli wskoczył zespół stołecznej Legii. Zajęcie tej lokaty premiowałoby ich możliwością walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Warunkiem było jednak pokonanie młodych zawodników SMS-u, ta sztuka udała się hokeistom z Warszawy dwukrotnie (3:1 oraz 4:1) i szczęśliwi mogli rozpocząć przygotowania do meczów play-off. Ich rywalem będą zawodnicy z Nowego Targu. Faworytem jest drużyna z Podhala, która wygrała trzy z czterech spotkań przeciwko Legii. Play-off rządzą się jednak swoimi prawami, tak więc możemy być świadkami niespodzianki, a na pewno zaciętej walki.

Drugą parę tworzą drużyny Polonii Bytom i Naprzodu Janów, które zajęły odpowiednio drugą i trzecią lokatę po rundzie zasadniczej. Zawodnicy z Bytomia również wygrali trzy spotkania przegrywając tylko w jednym pojedynku. W tej parze dwa razy mecze kończyły się rzutami karnymi, co może zapowiadać spore emocje w dalszych rozgrywkach.

O wynikach tych spotkań informować będziemy na bieżąco. Zapraszamy kibiców do śledzenia wiadomości na naszym portalu.

© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by