Andrzej Masewicz trenerem Nesty Toruń
  Added 11 years ago   Skomentuj
fot.
Były dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego i trener reprezentcji do lat osiemnastu - Andrzej Masewicz porozumiał się z działaczami Spółki KS Toruń HSA w sprawie angażu w sezonie 2013/2014. Szkoleniowiec rozpocznie pracę z drużyną od selekcji zawodników, która odbędzie się w kwietniu br.

 

Oto komunikat z oficjalnej strony Nesty Toruń:

 

"Zarząd KS Toruń HSA, po akceptacji Rady Nadzorczej porozumiał się w sprawie prowadzenia drużyny seniorów w roli I trenera z panem Andrzejem Masewiczem.

Koncepcja budowy drużyny na nowy sezon składającej się z toruńczyków zakłada również prowadzenie drużyny przez toruńskiego trenera.
Nowego trenera czeka przygotowanie planu zajęć treningowych które w optymalny sposób przygotują drużynę do rozgrywek w sezonie 2013/2014.  Kolejnym zadaniem postawionym przed trenerem przez władze klubu będzie selekcja i wybór zawodników z licznej grupy toruńskich hokeistów którzy stanowić będą skład drużyny Nesty Toruń.
Pierwsze zajęcia na które zostanie zaproszona szeroka grupa zawodników wywodzących się z Torunia, rozpoczną się najprawdopodobniej już w kwietniu, co pozwoli na wstępną selekcję przed startem regularnych przygotowań do sezonu w maju.

Andrzej Masewicz: wychowanek toruńskiego Pomorzanina, II trener TKH za czasów trenerów Mariana Pysza oraz Jarmo Tolvanena, przez 3 lata I trener Reprezentacji Polski U18  oraz SMS Sosnowiec."

 

Jak oceniacie angaż kontrowersyjnego szkoleniowca w spółce? Czy wprowadzi toruńską drużynę do ekrtaligi czy raczej przyczyni sie do jeszcze większych kłopotów toruńskiego klubu?

© 2023 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by