NHL: Boston gromi Pingwiny! (WIDEO)
  Dodano 12 lat temu   Skomentuj
Niesamowity przebieg miał rozgrywany tej nocy drugi już mecz półfinałowy pomiędzy Pittsburgh Penguins A Bostonem Bruins. Faworyzowani gospodarze byli zdecydowanie faworytem tej potyczki.

Kibice zgromadzeni na arenie w Pittsburghu pierwszą gorycz przełknęli już w 28 sekundzie spotkania, kiedy do siatki Vokouna trafił Marchand. Poprawili jeszcze Horton i Krejci, było wtedy już 3:0. Dopiero  w ostatniej minucie pierwszej odsłony odpowiedział Sutter, ale niecałe pół minuty później wynik podwyższył ponownie Marchand.

Kolejne tercje nie obfitowały już tak w bramki, dopiero w trzeciej odsłonie na 5:1 podwyższył Bergeron, a wynik ustalił Boychuk. Miejscowi fani z niedowierzaniem i niezadowoleniem opuszczali halę.

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 1:6 (1:4, 0:0, 0:2)