Witamy na HokejFan.pl
  Added 10 years ago   Skomentuj
HokejFan fot.
Oto przed Wami nowy portal hokejowy - HokejFan.pl. Po miesiącach prac w końcu udało nam się ukończyć serwis tak, by móc oddać go w Wasze ręce.

Założeniem HokejFan.pl jest tworzenie portalu dla fanów przez fanów. Skupiamy się głównie na społeczności, która skupiać ma wszystkich miłośników tej dyscypliny.

Do tego dokładamy solidną porcję świeżych informacji oraz ciekawe filmy Wideo. Jak widać, wiele funkcji portalu jest jeszcze niedostępna. Będą one ciągle dopracowywane i z dnia na dzień będziecie mieli więcej możliwości. Mamy wiele ambitnych planów, m. in stworzenie gier dla Was.

Nowością z pewnością może być podzielenie portalu na mniejsze serwisy - Wiadomości, Wideo, Zdjęcia, Społeczność. Nawigację między nimi ułatwi Wam pasek znajdujący się zawsze u dołu strony.

Niedługo opublikujemy obszerniejszy opis naszego portalu. Zaznaczamy, iż na razie dostępnych jest dla Was ok. 70% wszystkich funkcji, ale zdecydowaliśmy się już oddać portal do użytku, byście mieli dostęp do niego jeszcze w trakcie sezonu 2012/13.

© 2022 PlanetOfHockey.com

O nas  |  Redakcja  |  Kontakt
Powered by